Välkommen till Söderlinds El. Din elektriker i Stockholm & hela Mälardalen

Pålitliga, tydliga, flexibla och nytänkande
- oss kan du lita på

Kontakta oss

Ett pålitligt, nytänkande och flexibelt Elföretag

Kontaktpersoner

Christoffer Söderlind

Arbetschef

070-990 20 57 christoffer@soderlindsel.se

Johan Karlsson

Arbetschef

073-518 79 21 johan@soderlindsel.se

Marcus Söderlind

Affärsutveckling

073-518 79 20 Marcus@soderlindsel.se

Ida Lindgren

Ekonomi/Administratör

073-518 79 29 Ida@soderlindsel.se

Mathias Bäckstedt

Projektledare

073-709 04 47 mathias@soderlindsel.se

Christoffer Axelsson

Service- och eftermarknadschef

072-252 57 16 christoffer.a@soderlindsel.se

Välkommen med din ansökan

Vi söker alltid nya duktiga medarbetare. Skicka gärna in en spontanansökan.

Hos oss får du möjligheten att jobba med duktiga medarbetare och ett sammansvetsat gäng där vi tar hand om varandra. Du får möjligheten att utvecklas brett i din tjänst och komma till ett nytänkande och expansivt företag.

info@soderlindsel.se 08-400 222 70